ژانویه 6, 2021 By haminp 0

آیا نظریه وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی درباره “بسیج دانشجویی” صحت دارد؟ درخواست ارسال به دانشگاه پرستاری …

[ad_1]

در پاسخ به باریک بودن سیستم پزشکی به دلیل شیوع ویروس کرونا ویروس جدید ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی دانشجویان “فارغ التحصیل” و معلمان دارای مجوز پرستاری را در م institutionsسسات پزشکی و دیگران “درخواست” کرد. به دانشگاههای پزشکی 2021 در 5 ژانویه 2014 اعلام شد و در اینترنت صداهایی شنیده می شود که “آیا دانشجویان را بسیج می کنید؟”

با این حال ، یکی از مسئولان وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی در مصاحبه ای گفت: “این به معنای” نیست که درخواست محموله کند. توجه شما را جویا شدم. “درخواست” وزارتخانه چه بود؟

  • ساختمان دولتی ، که وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی در آن قرار دارد

    ساختمان دولتی ، که وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی در آن قرار دارد

  • ساختمان دولتی که وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی در آن قرار دارد

“بسیج دانشجویی” در حال تبدیل شدن به یک روند در توییتر است

به گفته NHK و دیگران در تاریخ 5 ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی از حدود 280 دانشگاه پرستاری در سراسر کشور خواسته است تا دانشجویان و معلمان فارغ التحصیل دارای پروانه پرستاری را در زمینه پزشکی “اعزام” کنند. این بیمارستان برای بیمارانی است که بیماران مبتلا به ویروس کرونا ویروس جدید را می پذیرند و اگر در “مرکز پزشکی” تعیین شده توسط استان ثبت شود ، اصلاح می شود. ادعا می شود که حقوق توسط م institutionسسه پزشکی یا بخش مربوطه پرداخت می شود.

“بسیج دانشجویی” به دلیل انتشار اخباری مبنی بر “اعزام” “دانشجویان تحصیلات تکمیلی” به این رشته ، به واژه گرایشی در توییتر تبدیل شده است. صداهایی وجود دارد که به تمسخر می افتند: “من دیگر دانشجویان را بسیج نمی کنم” ، “آیا دانشجویان را بسیج کرده اید؟” “اگر در این زمینه تجربه ندارید یا اگر از حوزه دور شوید ، نمی توانید بلافاصله کار کنید”

از طرف دیگر ، در وب سایت شورای پرستاری دانشگاه ژاپن ، در مورد “دانشکده پرستاری”

“دانشکده پرستاری برنامه های زیادی برای کسب مهارتهای تحقیقاتی ، عملی ، آموزشی و مدیریتی لازم برای رسیدگی به مسائل و مشکلاتی که هنگام کار به عنوان پرستار ، پرستار و ماما تجربه کردم ، دارد. جرم “
“زمان رفتن به تحصیلات تکمیلی اساساً در هر زمان پس از فارغ التحصیلی امکان پذیر است. با این حال ، بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی ممکن است در طول امتحان به تجربه کار به عنوان پرستار ، پرستار یا ماما نیاز داشته باشند.”

یک توضیح وجود دارد. همچنین واکنش هایی وجود دارد که شک و تردید در مورد این صداها را در توییتر ایجاد می کند ، زیرا گزارش می شود فارغ التحصیلان و معلمان مجوز پرستاری دارند.

“این بدان معنا نیست که ما درخواست اعزام کرده ایم. اگر دانشجوی تحصیلات تکمیلی یا مدرس دارای پروانه پرستار مایل به کار در یک مرکز درمانی است ، از دانشگاه می خواهیم که این موضوع را بررسی کند تا بتواند کار کند. البته مجبور کردن دانشجویان تحصیلات تکمیلی به کار در م institutionsسسات پزشکی امکان پذیر نیست ، من از کسانی که انگیزه بالایی برای تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی را دارند دعوت کردم اگر می توانند از م institutionsسسات پزشکی به گونه ای حمایت کنند که با آموزش آنها سازگار باشد ، نقش فعالی دارند. “

یک مقام مسئول بخش پرستاری ، اداره امور پزشکی ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی برای یک سری گزارش ها به J-CAST News در پنجم گفت. من در مورد آنچه “بسیج دانش آموزان” در اینترنت نامیده می شود و می گویم “این است …” گیج شده ام.

[ad_2]