ژانویه 8, 2021 By haminp 0

آیا “مجازات” برای مقابله با تاج موثر است؟ محققانی که این پرونده را در آلمان بررسی کردند …: اخبار J-CAST

[ad_1]

تمرکز مجلس بعدی که در 18 ژانویه 2021 پس از صدور وضعیت اضطراری تشکیل خواهد شد ، بازنگری در قانون اقدامات ویژه ویژه تاج است که در قلب اعلامیه اضطراری است. در یك كنفرانس خبری در تاریخ 4 ژانویه ، نخست وزیر یوشیا سوگا توضیح داد كه اهمیت این اصلاحیه “انجام اقدامات م moreثرتر با تركیب غرامت و تحریم ها” بود ، اما برخی از احزاب مخالف گفتند. به دلیل تردید در مورد تأثیر “مجازات”. بحث در مورد این موضوع احتمالاً گسترش می یابد.

در چنین شرایطی ، مقاله ای درباره “اثربخشی مجازات های تخلفات قفل” در ژورنال انجمن آمریکایی منتشر شد. این سندی در مقایسه شیوع آلودگی بین کشورهایی که تحریم کرده اند و آنهایی که اعمال نکرده اند ، در آلمان است که قفل است.

  • آیا مجازات ها می توانند شیوع یک عفونت جدید عروق کرونر را گسترش دهند یا از بین ببرند (عکس تهیه شده توسط انستیتوی ملی بیماری های عفونی)

    آیا مجازات ها می توانند شیوع یک عفونت جدید عروق کرونر را گسترش دهند یا از بین ببرند (عکس ارائه شده توسط انستیتوی ملی بیماری های عفونی)

  • آیا مجازات ها می توانند شیوع یک عفونت جدید عروق کرونر را گسترش دهند یا از بین ببرند (عکس ارائه شده توسط انستیتوی ملی بیماری های عفونی)

کشورهایی را که جریمه های انسداد را اعمال کرده اند با کشورهای همسایه که چنین نکرده اند مقایسه کنید

این گزارش در شماره دسامبر 2008 انجمن بهداشت عمومی آمریکا ، ژورنال بهداشت عمومی (AJPH) ، تحت عنوان “اثربخشی تحریم ها برای تخلفات قفل در شیوع تاج جدید در آلمان” منتشر شد. نویسندگان این مقاله پارک هیون جین از دانشکده پزشکی دانشگاه جینشان و چوی سه هیون از دانشکده نظامی ارتش کره هستند.

در آلمان ، ایالت باواریای جنوبی از 20 مارس 2020 وارد محاصره (محاصره شهر) شده است ، جایی که فقط حداقل سفرهای لازم مجاز است ، مانند سفر به کار و ویزیت بیمارستان. در این کشور ، متخلفان تا سقف 25000 یورو جریمه می شوند. این دستگیری ها در ایالت های اطراف نیز انجام شد ، اما معرفی جریمه ها برای مدتی به تعویق افتاد و آخرین معرفی آنها در 12 مه در تورینگن بود.

در حالی که تحریم ها برای اصلاحیه مورد بحث در ژاپن برای تجارت است ، این تحریم ها در بایرن متمرکز بر این است که ساکنان اجازه خروج ندارند. در وب سایت پخش عمومی محلی “پخش باواریا” ، با ذکر مثالهایی از زمان امکان بیرون رفتن ،

“هر کسی که تخلف کند می تواند تا 25000 یورو جریمه شود.”

گفته شده

نتیجه گیری ها ، مانند تعطیلی مدارس ، مغازه ها و بارها و ماسک اجباری ، در بایرن و سایر مناطق تقریباً یکسان بود. بنابراین ما اطلاعات وضعیت عفونت جمع آوری شده توسط م Instituteسسه روبرتو کوخ را برای دوره 15 مارس ، درست قبل از ورود دولت باواریا به 11 مه ، درست قبل از اعمال جریمه در کشورهای دیگر. من کردم.

در نتیجه ، “تعداد موثر تولید مثل” (بیشتر از 1 نشان دهنده گسترش عفونت و کوچکتر نشان دهنده کاهش عفونت است) ، که نشان می دهد تعداد افراد آلوده ، در بایرن بیشتر است ، نسبت به سایر کشورها میزان افزایش در تعداد تازه آلوده نیز 0.32 و نرخ رشد در تعداد تازه آلوده نیز 6 درصد در باواریا کمتر بود. در کشورهایی غیر از بایرن ، به دلیل محاصره ، تعداد تولیدمثل موثر کاهش می یابد و تعداد افراد تازه آلوده نیز کاهش می یابد ، اما باواریایی ها حتی بیشتر موثر هستند. با این حال ، ادعا می شود که هیچ تفاوتی در افراد مسن یافت نشد.

“آیا به دلیل مشخصه ای نیست که افراد مسن حرکت نمی کنند؟”

من فکر می کنم که

[ad_2]