فوریه 5, 2021 By haminp 0

“آیا شما چراغ های راهنما را فراموش کرده اید؟”

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선 기자]

اخیراً ، سایر رانندگان گزارش کرده اند که از جعبه های سیاه و فیلم استفاده می کنند زیرا هنگام رانندگی از چراغ راهنما استفاده نمی کنند.

در میان تخلفات گزارش شده توسط رانندگان با آدرس وسایل نقلیه در Andong در سال 2020 به عنوان نقض قوانین و مقررات مختلف در جاده های سراسر کشور ، 2100 مورد از 3287 مورد گزارش ملی هوشمند (64٪) برای عدم استفاده از علائم راهنمایی سهم قابل توجهی را شامل می شود ، از جمله 695 مورد (41٪).

در صورت عدم استفاده از چراغ راهنما ، نه تنها فرکانس تصادفات جاده ای را افزایش می دهد ، بلکه باعث اختلال در رانندگان وسایل نقلیه ای می شود که به ایستگاه پلیس مراجعه می کنند ،

① من نمی دانستم که این کار نقض قانون است.

اطراف هیچ وسیله نقلیه ای در حال حرکت نبود.

reported عمدا توسط کپاراچی گزارش شده است. وی تخلف را برای این تخلف قبول نکرد.

در شاخص فرهنگ فرهنگ سال 2020 که توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل منتشر شد ، Gyeongsangbuk-do در میان 11 استان کلانشهر یازدهم قرار گرفت که نسبت به سال 2019 شش سطح پایین تر است و پوهانگ در میان شهرهای 300000 نفر یا بیشتر (12 ) ، با کمتر از 300000 نفر جمعیت. یونگجو سی در شهرهای 49 (49) و یونگ یانگ-گون در 9 ناحیه (79) در رتبه 12 قرار دارد ، اما سایر شهرها از پایین استفاده نمی کنند.

به طور خاص ، سطح روشنایی (انطباق) تابلوهای راهنما در Gyeongsangbuk-do 66.51٪ است که کمتر از میانگین کشوری 72.65٪ است.

بخش 38 (سیگنال وسیله نقلیه) از قانون ترافیک جاده بیان می کند که “راننده همه وسایل نقلیه باید به چپ بپیچند ، به راست بپیچند ، عبور کنند ، بچرخند ، آهسته راه بروند ، متوقف شوند یا متوقف شوند. به عقب برگردید یا هنگام تغییر مسیر در حالی که ادامه می دهید جهت ، پیکان یا نشانگر جهت یا با تراز ، سیگنال باید تا پایان عمل سیگنال شود. ‘در صورت نقض ، 30،000 جریمه نقدی اعمال می شود.

از آنجا که چراغ های راهنما برای من و راننده دیگر امری ایمنی است ، به همه رانندگان توصیه می شود هنگام تعویض خط از چراغ های راهنما استفاده کنند.

پارک Gu-tae ، پلیس کنترل ترافیک ، اداره پلیس آندونگ

[ad_2]