ژانویه 7, 2021 By haminp 0

آیا در نگاه اول جوانانه است؟ سبک زبان جوانی یوکیپی وجود خطرناکی بود که می تواند منجر به یک حادثه مرگبار شود: J-CAST News

[ad_1]

در حالی که کار برف روبی به دلیل رکورد زیاد بارش برف در استان آکیتا و غیره در حال انجام است ، یک توییت هشدار دهنده خاص در اینترنت توجه ها را به خود جلب کرده است.

  • این است

    این یوکیپی است. این خطرناک است زیرا هنگام برداشتن برف و بارش برف به راحتی منجر به تصادف می شود (عکس توسط Aomori Kuma ، از نسخه ژاپنی ویکی پدیا)

  • این است

کانجی “یوکیهو” است ، خواندن “سپپی” است

ابتدای موضوع توئیت رسمی ایستگاه پخش NHK Akita “NHK Akita Kin-chan (nhk_akita)” در تاریخ 5 ژانویه 2020 بود.[Внимавайте за Snow Pi! ]یادآور. به عنوان پیامی برای ساکنان در حال برداشتن برف در استان آکیتا ، که برف سنگینی بر آن خورده است ، جمله ای وجود دارد: “لطفاً از برافروختگی برف از پشت بام توجه داشته باشید.”

من در اینترنت گیج شده ام اگر نمی دانم چگونه “Yu … Yukipi؟” “Setsupi را بخوانم؟ یوکیپی؟ »یوکیپی ؟؟؟ آیا با پیتو مورد علاقه شما یا پیتو او تفاوتی ندارد؟ »مردم یکی پس از دیگری ظاهر می شوند.

این یوکیپی ناشناخته در اصل با نام Sepi نوشته شده است. علاوه بر استخر برفی که در خط الرأس کوه شکل می گیرد ، به حالتی اشاره دارد که در آن برف از پشت بام بیرون زده و کاملاً شبیه “او” شده است. مورد دوم همان چیزی است که انتشار NHK Akita به آن اشاره می کند.

از آنجا که کانجی برای “” “، که به معنای” هیساشی “است ، یک کانجی رایج نیست ، به نظر می رسد که در یک کوزه در حساب NHK نوشته شده است. گفته میشود که).

طبق توئیت بالا ، خطر پا زدن ناگهانی بر روی آن هنگام برداشتن برف و ریزش ، یا ریختن برف و حمله به شخصی که در زیر بود وجود دارد. این یک چیز خطرناک است که می تواند منجر به تصادفات مرگبار شود ، اما به نظر نمی رسد کلمه ای باشد که اغلب در مناطقی که برف نمی بارد ، می شنوید.

Centaro Araki (arakencloud) ، هواشناس و پژوهشگر ابر نیز در حساب توئیتر خود نوشت که “Yukipi” کانجی مناسب “Yukipi” است و به جای “Yukipi” مانند “Sepi” می خواند. از آنجا که اینگونه نیست ، NHK نمی تواند به زبان کانجی بنویسد. به خوبی می توان آن را خواند ، اما پدیده ای است که به دلیل تصادفات در هنگام بارش برف و برف آسیب می بیند ، بنابراین مراقب باشید. “

[ad_2]