ژانویه 5, 2021 By haminp 0

آیا حتی اگر “اعلامیه اضطراری” صادر شده باشد محدودیت ندارد؟ ما از افراد در صنعت سرگرمی در مورد وضعیت آموزش “درست قبل” پرسیدیم: J-CAST News

[ad_1]

پیش بینی می شود برای مقابله با ویروس کرونر جدید ، براساس قانون اصلاح شده در مورد اقدامات ویژه مقابله با آنفولانزای جدید ، در استان های توکیو ، کاناگاوا ، سایتاما و چیبا اعلامیه اضطراری صادر شود. انتظار می رود این ارتباط به طور رسمی در 7 ژانویه 2021 حل و فصل شود ، اما بر خلاف اعلام وضعیت اضطراری سال گذشته ، اقدامات محدودی با توجه به تأثیر بر اقتصاد در نظر گرفته شده است.

طبق گزارش رسانه ها ، انتظار می رود تمرکز بر کاهش ساعت کار رستوران باشد ، اما مشخص نیست که اعلامیه نهایی چیست و بسیاری از مردم نگران هستند. روز پنجم ، درست قبل از اعلام “اعلامیه” ، با چند نفر در مورد سرگرمی های مربوط به تئاتر و فیلم صحبت کردیم.

  • سیاست گذاری کنید که این بار هیچ درخواست جداگانه ای برای مرخصی وجود نداشته باشد

    سیاست گذاری کنید که این بار هیچ درخواست جداگانه ای برای مرخصی وجود نداشته باشد

  • سیاست گذاری کنید که این بار هیچ درخواست جداگانه ای برای مرخصی وجود نداشته باشد

“درخواست کاهش ساعات کار رستوران ها” مورد اصلی است ، اما …

نخست وزیر کان در تاریخ 5 ژانویه در جلسه هیئت مدیره LDP اعلام کرد که کمیته مشورتی متشکل از متخصصان بیماریهای عفونی را در روز هفتم برگزار خواهد کرد. پیش بینی می شود اعلامیه ظرف 7 روز اعلام شود.

در مورد محتوای این آیین نامه ، به نظر می رسد تقاضای کاهش ساعت کار تا ساعت 20:00 در رستوران ها مورد توجه اصلی قرار خواهد گرفت و “تعدیلاتی انجام می شود که محدودیت های تئاتر و سینما را حذف کند” (نسخه 5 صبح TBS وب اخبار) نیز نشان داده شده است.

مردم صنعت سرگرمی چگونه این وضعیت را درک می کنند؟ شوچیکو ، که در سالن اجرای شیمباشی (چو-کو ، توکیو) کابوکی اجرا می کند ، در روز پنجم به J-CAST News پاسخ داد و گفت: “ما با مشخص شدن جزئیات وضعیت اضطراری تصمیم خواهیم گرفت. . توهو که همچنان به توزیع فیلم و اجرای نمایش ادامه می دهد ، در پاسخ به مصاحبه گفت: “ما به محض انتشار مطالب اعلامیه اضطراری ، آن را بررسی خواهیم کرد.”

علاوه بر این ، Bushiroad ، توسعه دهنده محتوای کنسرت زنده مشترک “Rausch und / and Craziness II” و “Astral Harmony” توسط واحد “BanG Dream!” ، که در 22 و 22 در یوکوهاما آرنا (یوکوهاما) برگزار می شود 23 فوریه وی در مصاحبه ای گفت: “ما نحوه پاسخگویی را بسته به محتوای درخواست از دولت بررسی خواهیم كرد و به محض تصمیم گیری ، آن را در وب سایت خود منتشر خواهیم كرد ، اما در حال حاضر چیزی درباره آن تصمیم گیری نشده است.”

[ad_2]