ژانویه 19, 2021 By haminp 0

آیا باید منابع بی احتیاط را دور ریخته و بازیافت کنیم؟

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]Andong City تلاش خود را بر روی ترویج دفع جداگانه محصولات بازیافتی برای ایجاد یک محیط تمیز شهری ، صرفه جویی در منابع و بازیافت متمرکز کرده است.

اول از همه ، از 25 دسامبر سال 2020 ، کیسه های جداگانه برای جمع آوری بسته های شیر و بطری های شفاف PET در خانه های مسکونی فراهم شده است ، که فعالانه شهروندان را به بازیافت منابع ترغیب می کند. در آینده ، برنامه ریزی شده است که به تدریج در مناطق مسکونی مشترک گسترش یابد و اعمال شود تا منابع هدر نرود.

علاوه بر این ، در حالی که خرید غذای تازه در سال های اخیر به سرعت افزایش یافته است ، جعبه های جمع آوری در 20 آپارتمان در آپارتمان های بیش از 400 خانوار و مرکز اداری رفاه اجتماعی برای استفاده مجدد از بسته های یخی تولید شده توسط آن فراهم شده است. ، و کیسه های یخ جمع آوری شده از مارس امسال در حال تمیز کردن هستند. بعداً قصد استفاده از آن را دارم. در آینده ، تجارت با شناسایی مکانهایی برای استفاده مجدد از بسته های یخ برای بازارهای سنتی و شرکت های فرآوری کشاورزی و امضای توافق نامه ادامه خواهد یافت.

همراه با این ، ما قصد داریم وضعیت سطل های زباله استفاده شده برای جمع آوری لباس ، نصب شده در جاده ها و مناطق مسکونی را که به زیبایی شهر آسیب می رساند ، شناسایی و حفظ کنیم. اقدامات مختلفي براي بازيافت منابع در حال توسعه و ترويج است ، از قبيل نصب ، نصب تجهيزات كاهش مواد غذايي فله ، مبادله محصولات باطله ضايعات و بسته هاي كاغذ باطله و جبران جمع آوري مواد زائد وينيل در مناطق روستايي.

اگر در مورد بازیافت منابع س questionsالی دارید ، لطفاً با بخش بازیافت منابع شهر آدونگ تماس بگیرید (8177-5288 ، 6177).

در همین حال ، شهر آندونگ نام بخش تمیزکاری را به ژورنال امسال به بخش بازیافت منابع تغییر داد تا در ارتقا the صرفه جویی و بازیافت منابع ناخواسته دور ریخته شده و یک تیم تازه تاسیس شده به بازیافت منابع متمرکز شود.

یک مقام آندونگ تشویق کرد: “اگر کمی به زباله هایی که سهواً دور انداخته شده توجه کنیم ، می توانیم بازیافت کنیم و بدین ترتیب یک محیط زندگی تمیز حفظ کنیم و همچنین از سیاره خود محافظت کنیم. سپس لطفاً محتوای پلاستیک شفاف را خالی کرده و کاغذ برچسب را پس از جدا کردن ، دور بریزید. “

[ad_2]