ژوئن 16, 2021 By haminp 0

آکشای کومر ، بازیگر بالیوود ، از دره گورز در شمال کشمیر ، باندی پارای جنوبی بازدید می کند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده ، پنجشنبه ، ژوئن 17 ، 2021 1:13 PM IST

به طور انتزاعی

آکشای کومار به منطقه بندیپورا در دره کشمیر رسیده است. وی با سربازان در روستای نیرو در منطقه تولیل ملاقات کرد. در این مدت او برای ساخت یک ساختمان مدرسه در روستا یک کرور روپیه نیز داد.

آکشای کومار با جوانی
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

آکشای کومار بازیگر مشهور بالیوود به کشمیر رسیده است. روز پنجشنبه ، آكشای كومار به نزدیك تولیل در نزدیكی خط كنترل در دره غورز در شمال كشمیر ، منطقه بانی پورا رسید. در این مدت ، همراه با افسران پلیس در جامو و کشمیر ، افسران و فکین BSF حضور داشتند. منابع می گویند این بازیگر امروز حدود ساعت 12 ظهر با هلی کوپتر به روستای Neeru در تولائی رسید. او قرار است در روستای نیرو با ارتش و جوانان BSF تعامل کند.

آکشای کومار یک کرور روپیه برای ساخت یک ساختمان مدرسه در روستای نیرو داد. وی در دهکده نیرو با ارتش و پرسنل BSF تعامل داشت. او همچنین در محلی که توسط بخش BSF در آنجا سازماندهی شده بود ، با مردم محلی برقصید.

لطفاً بگویید که دهکده Neeru در نزدیکی خط کنترل در دره Tulail از بخش Gurez واقع شده است. کودکان و والدین آنها باید در این زمینه های غیرقابل دسترس آموزش بسیار مبارزه کنند.

همچنین بخوانید – کشمیر: هنرمندانی که نقاشی های شگفت انگیزی روی پل هوایی و دیوارها نشان می دهند دره را در عکس ها مشاهده می کنند

همچنین بخوانید- رفتار نادرست: همسر گفت – من اجازه نمی دهم شوهرم واکسن بزند ، به یک کارگر بهداشت سیلی بزند و گفت جادوگر

با جزئیات

آکشای کومار بازیگر مشهور بالیوود به کشمیر رسیده است. آکشی کومار روز پنجشنبه به تولایل دور افتاده در نزدیکی خط کنترل دره گورس در منطقه بانی پورا در شمال کشمیر رسید. در این مدت ، همراه با افسران پلیس در جامو و کشمیر ، افسران و فکین BSF حضور داشتند. منابع می گویند این بازیگر امروز حدود ساعت 12 ظهر با هلی کوپتر به روستای Neeru در تولائی رسید. او قرار است در روستای نیرو با ارتش و جوانان BSF تعامل کند.

آکشای کومار برای ساخت یک مدرسه در روستای نیرو یک روپیه کرور اهدا کرد. با نیروهای ارتش و BSF در روستای Neeru تعامل می کند. او همچنین در محلی که توسط بخش BSF در آنجا سازماندهی شده بود ، با مردم محلی می رقصید.

لطفاً بگویید که روستای Neeru در نزدیکی خط کنترل در دره Tulail از بخش Gurez واقع شده است. کودکان و والدین آنها باید در این زمینه های غیرقابل دسترس آموزش بسیار مبارزه کنند.

همچنین بخوانید – کشمیر: هنرمندانی که نقاشی های شگفت انگیزی روی پل هوایی و دیوارها نشان می دهند دره را در عکس ها مشاهده می کنند

همچنین بخوانید- رفتار نادرست: همسر گفت – من اجازه نمی دهم شوهرم واکسن بزند ، به یک کارگر بهداشت سیلی بزند و گفت جادوگر

[ad_2]