ژانویه 27, 2021 By haminp 0

آژانس پلیس داژئون قصد دارد 263 نگهبان کودک را انتخاب کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] آژانس پلیس Daejeon (مدیر Song Jeong-ae) اعلام کرده است که 263 کودک نگهبان استخدام می کند تا در پیشگیری از جرایم علیه کودکان و راهنمایی جوانان در مدارس ابتدایی از 28 تا 23 ماه آینده نقش داشته باشند.

نگهبان ایمنی کودک از متخصصان بازنشسته برای ایجاد یک محیط امن برای کودکان در کره برای گشت زنی در جاده ها ، زمین های بازی و پارک ها در اطراف مدارس ابتدایی استفاده می کند تا از جرایم علیه کودکان مانند خشونت جنسی ، خشونت در مدرسه ، ناپدید شدن ، آدم ربایی و غیره جلوگیری کند نقش.

علاوه بر این ، دانش آموزان کلاس اول ابتدایی به دلیل کنجکاوی در مورد محیط جدید ، احتمالاً در معرض حوادث ایمنی قرار می گیرند ، بنابراین ما قصد داریم فعالیت های ایمنی کودک را که مطابق با سطح طبقه پایین هستند ، به طور فعال ارتقا دهیم.

سونگ جئونگ آئیس کمیسر آژانس پلیس Daejeon گفت: “با افزایش علاقه به ایجاد چشم انداز برای مدتی و افزایش تقاضاهای مربوط به حمایت از کودکان ، ما” پلیس محله قابل اعتماد “را فعال می کنیم ، که ابتدا با تقویت امنیت همکاری جامعه از محرومان اجتماعی محافظت می کند پادمان هایی برای کودکان “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

[ad_2]