ژانویه 31, 2021 By haminp 0

آژانس پلیس داژئون فعالیت های امنیتی جامع را برای تعطیلات سال نو میلادی ترویج می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] آژانس پلیس Daejeon (رئیس سونگ Jeong-ae) در سی و یکم اعلام کرد که “فعالیت های امنیتی جامع تعطیلات سال نو” را به مدت 14 روز از 1 تا 14 فوریه برگزار می کند ، به طوری که شهروندان می توانند از یک تعطیلات سال نو میلادی ماه آرام برخوردار شوند.

در ابتدا ، پلیس تشخیص پیشگیری از جرم را در مناطق پرخطر مانند موسسات مالی و مغازه ها ، و همچنین مناطق پر خطر مانند دخالت و سرقت در مناطق مسکونی ارتقا داد.

علاوه بر این ، این برنامه در نظر دارد از سیستم GeoPros برای انتخاب مناطق آسیب پذیر از جرم و انجام فعالیت های پلیسی استفاده کند که به شهروندان متمرکز بر پلیس محلی ، کارآگاهان و افسران پلیس راهنمایی و رانندگی نزدیک می شود.

به ویژه ، هرچه تقاضای امنیت در فصل تعطیلات افزایش یابد ، مالیات پاسخگویی به جرم از طریق فعالیت های مشهود پلیس تعیین می شود. تیم پیشگیری و تشخیص (CPO) عوامل آسیب پذیر را به طور کامل تشخیص می دهد و از طریق فعالیت های ارتباطی با عمومی برای جلوگیری از نفوذ سرقت.

موارد خشونت خانگی به دقت از نظر خسارت و پیگیری بررسی می شود (اقدامات اضطراری و غیره) ، و خانواده های نگران عود مجدد بر روی جلوگیری از علل جرم از طریق نظارت قبلی تمرکز می کنند.

قبل از فصل تعطیلات ، ازدحام در اطراف بازارهای سنتی و بازارهای بزرگ برطرف می شود و مناطق شلوغ جاده محور به طور فشرده در طول فصل تعطیلات مدیریت می شوند تا بر اساس ارتباطات ، ناراحتی برای شهروندان به حداقل برسد.

یک مقام پلیس دژئون گفت: “ما برای جلوگیری از جرم و کنترل ترافیک پایدار از طریق فعالیت های پلیس که به شهروندان نزدیک می شوند از طریق فعالیت های پلیسی که به شهروندان می رسد ، همه تلاش خود را خواهیم کرد.” به عنوان مثال ، درخواست جمع آوری و سرعت پاراگراف عمیق را بکنید. “

[ad_2]