می 15, 2021 By haminp 0

آژانس های امنیتی که در حال جستجو برای سلاح های بازیابی شده از مرز ریگا سامبا جامو کشمیر هستند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در شنبه ، 15 مه 2021 22:45 IST

به طور انتزاعی

از زمان کشف سلاح ، سازمان های امنیتی در حالت آماده باش بوده اند. آژانس های اطلاعاتی به همراه پلیس نیز تحت تحقیق هستند. یک عملیات جستجو نیز در حال انجام است.

نیروهای امنیتی که عملیات جستجو را انجام می دهند
– عکس: عمار Uyala ، فایل عکس

اخبار را بشنوید

پس از بازیافت سلاح از مرز مرز ریگال هندو پاکستان ، دهکده مرزی در منطقه سامبا ، یک عملیات جستجو توسط پلیس و آژانس های امنیتی در جریان است. به گفته منابع دفاعی ، این مسیر قبلاً قاچاقچیان بوده است. بعداً ، متجاوزان در این مسیر شروع به آمدن کردند. تونلی که از پاکستان کشیده شده بود در همان منطقه پیدا شد. که 160 متر داخل مرز هند بود.

ترس از نفوذ از تونل وجود دارد. در همان زمان ، محیط بانان پاکستانی توافق کردند که یک متجاوز را از منطقه به مرز هند بفرستند ، که توسط نیروهای امنیتی جمع شده بود.

از طرف دیگر ، منابع می گویند BSF در 100 متری محل دریافت بسته اسلحه قرار دارد. جایی که کارمندان BSF مستقر هستند. طبق آژانس اطلاعاتی ، به طور قطع یک OGW در منطقه وجود دارد که به دستور وی اسلحه ها در نزدیکی موانع سقوط شده است.

همچنین بخوانید – توطئه لرزش Pulwama به شکست منجر می شود: سازمان تروریستی جیش محمد توطئه را ابداع می کند ، 10 کیلوگرم بمب دست ساز بهبود می یابد
همچنین بخوانید- افسر بی رحم: زن با چوب در جاده مورد ضرب و شتم قرار می گیرد ، او به التماس خود ادامه می دهد ، اما ADC پشیمان نیست.

با جزئیات

پس از بازیافت سلاح از مرز در مرز ریگال هندوپاکستان ، یک روستای مرزی در محله سامبا ، توسط پلیس و آژانس های امنیتی در حال انجام عملیات جستجو است. به گفته منابع دفاعی ، این مسیر قبلاً قاچاقچیان بوده است. بعداً ، متجاوزان در این مسیر شروع به آمدن کردند. تونلی که از پاکستان کشیده شده بود در همان منطقه پیدا شد. که 160 متر داخل مرز هند بود.

ترس از نفوذ از تونل وجود دارد. در همان زمان ، محیط بانان پاکستانی توطئه کرده بودند تا یک متجاوز را از منطقه به مرز هند ، که مملو از نیروهای امنیتی بود ، بفرستند.

از سوی دیگر ، منابع می گویند BSF در 100 متری محل دریافت بسته اسلحه قرار دارد. جایی که کارکنان BSF مستقر هستند. طبق آژانس اطلاعاتی ، به طور قطع یک OGW در منطقه وجود دارد که به دستور او اسلحه ها در نزدیکی موانع سقوط شده است.

همچنین بخوانید – توطئه لرزش Pulwama شکست می خورد: سازمان تروریستی جیش محمد توطئه را ابداع می کند ، 10 کیلوگرم بمب دست ساز بهبود می یابد

همچنین بخوانید- افسر بی رحم: زن با چوب در جاده مورد ضرب و شتم قرار می گیرد ، او به التماس خود ادامه می دهد ، اما ADC پشیمان نیست.

[ad_2]