ژانویه 22, 2021 By haminp 0

آژانس حمایت از اقتصاد و تجارت دژئون ، پروژه پشتیبانی مشاغل کوچک و متوسط ​​تا سال 2021

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ سیزدهم ، به آژانس حمایت از اقتصاد و تجارت داژئون دستور داده شد تا در روز سیزدهم ، هنگامی که هئو تائه جئونگ از شهردار دائژئون بازدید کرد ، سریع و فعالانه به مشاغل کوچک و متوسط ​​و مشاغل کوچک که از خسارت کرونا 19 رنج می برند پاسخ دهد. او گفت

در سال 2021 ، ما کار “سریع و جسورانه” را ترویج خواهیم کرد ، اما در پنج زمینه (حمایت از مشاغل میانسال و جوان ، حمایت از احیای مجدد کارآفرینی و گسترش فروش ، حمایت از تثبیت مدیریت کسب و کار و احیای مجدد فروش ، و ترویج ثبات اشتغال از طریق تأمین مالی برای صاحبان مشاغل کوچک ، این می گوید که 67 پروژه برای حمایت از تجارت و ایجاد زیرساخت های تجاری) یک ماه سریعتر از سال قبل ارتقا می یابد.

بر این اساس ، در تاریخ 12 ژانویه ، از طریق کانال رسمی تبلیغ YouTube در آژانس برای اولین بار در منطقه داژئون ، “تلویزیون ماژونگ مال” یک جلسه توجیهی تجاری آنلاین برگزار کرد و اطلاعیه های بیش از 20 پروژه پشتیبانی مربوط به صندوق های سیاسی و کانال های داخلی و خارجی را راه اندازی کرد. برای فروش اطلاعات مرتبط را می توان در وب سایت پورتال پشتیبانی شرکت “Daejeon Biz (www.djba.or.kr) “من می توانید آن را در “Meet Mall TV (کانال YouTube)” بررسی کنید.

Bae Sang-rok ، رئیس آژانس Daejeon برای توسعه اقتصاد و تجارت ، گفت: “به نظر می رسد مشکلات بازرگانان و تجار کوچک امسال نیز ادامه خواهد داشت.”

[ad_2]