ژانویه 27, 2021 By haminp 0

آژانس ترویج طراحی Daejeon “نمایشگاه دستاوردهای پروژه پشتیبانی طراحی 2020” را برگزار کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] آژانس ارتقا Da طراحی Daejeon (مدیر یون بایونگ مون) در تاریخ 27th اعلام کرد که “نمایشگاه دستاوردهای پروژه پشتیبانی پروژه توسعه DIDP 2020” را تا 25 ام ماه آینده در طبقه 1 آژانس برگزار می کند.

“پروژه پشتیبانی توسعه طراحی” با پشتیبانی Daejeon Metropolitan City و تبلیغ شده توسط آژانس توسعه طراحی Daejeon ، “پروژه پشتیبانی طراحی همگرایی فناوری نوآورانه” است که از توسعه طراحی محصول برای SME ها مبتنی بر علم و فناوری پیشرفته در این زمینه پشتیبانی می کند. از Daejeon پروژه بهبود ظرفیت صنعت طراحی “در حمایت از توسعه بصری طراحی ، به عنوان یک مارک منعکس شده و مجموعه ای از بسته ها ، تبلیغ شد.

در این نمایشگاه ارائه می توانید نتایج پروژه را با یک نگاه کلی مشاهده کنید ، از جمله نمونه اولیه پروژه ، معرفی شرکت تعمیر و نگهداری و روند توسعه طراحی.

علاوه بر این ، دو پروژه پشتیبانی اول از زمان راه اندازی آژانس در مارس 2020 ، تقاضای زیادی برای طراحی و رقابت از سوی شرکت های محلی نشان داده اند ، در مجموع 16 پروژه برای 16 پروژه درخواست شده است. قابلیت های پشتیبانی از شرکت ها و بهبود امکان سنجی.

یون بیونگ مون ، رئیس م Instituteسسه توسعه طراحی Daejeon ، گفت: “من می خواهم صمیمانه سپاسگزارم از همه شرکت های شرکت کننده و شرکت های توسعه که حتی در شرایط دشوار با کرونا 19 بهترین تلاش خود را کردند.” من سعی می کنم رشد کنم “

این نمایشگاه ارائه از طریق سیستم پیش رزرو آنلاین برای جلوگیری از کرونا 19 مدیریت می شود و جزئیات آن را می توانید در وب سایت آژانس تبلیغات طراحی Daejeon پیدا کنید.

[ad_2]