ژانویه 27, 2021 By haminp 0

آژانس ارتقا Industry صنعت اطلاعات و فرهنگ داژئون لوکیشن های فیلم و درام داژئون را اعلام می کند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] آژانس ارتقا Industry صنعت اطلاعات و فرهنگ دژئون (مدیر جین گیو کیم ، از این پس به عنوان آژانس ارتقا) در تاریخ 27th اعلام کرد که پنج مکان شناخته شده را انتخاب کرده و تابلویی را برای اطلاع گردشگران ، بازدید کننده از دژئون ، برای مکان های فیلمبرداری و نمایش نصب کرده است .

فیلم سینما <변호인>با شروع کار با استان استانی چونام ، سایت فیلمبرداری داژئون ، تابلوهایی در مکان های فیلمبرداری داژئون ، پسر عموهای میسیونر از دانشگاه هانام ، دریاچه Daecheong Obaek-ri-gil ، △ Temiorae و af Café Andor قرار داده شد.

فیلم در قسمت 4 جاده دریاچه Daecheong جاده Obaek-ri ، که سالانه 2 میلیون نفر از آن بازدید می کنند <창궐>یک منطقه عکس ایجاد شده است تا اطلاعات مربوط به عکس گرفتن را فراهم کند و خاطرات را برای گردشگران به یادگار بگذارد تا بتوانید از دریاچه Daecheong بیشتر لذت ببرید.

پیش بینی می شود تابلوی محل فیلمبرداری به عنوان سنگ بنایی در کشف مکانهای مختلف فیلم و درام در داژئون و تبدیل داژئون به یک مکان عکاسی محبوب عمل کند.

دبیرخانه کمیسیون فیلم داژئون ، تحت مدیریت آژانس تبلیغات ، با جذب تولید محتوای محلی و ارتقا promoting تولید ، نقش اصلی را در گسترش فرهنگ فرهنگ فیلم ایفا می کند. به ویژه ، از طریق پروژه هایی مانند یارانه بخشی از مقدار مصرف محلی برای کارهای ساختمانی در داژئون ، به احیای مجدد اقتصاد محلی کمک می کند.

کیم جین گیو ، مدیر آژانس تبلیغات ، گفت: “با موفقیت در محتوای K ، فیلم ها و درام های کره ای توجه بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب می کنند. با بهبود مرحله تاج و افزایش تعداد گردشگران داخلی و خارجی که از دژئون بازدید می کنند ، مکان فیلم فضای بسیار جالبی است و به نظر می رسد بسیاری از بازدیدها گرد هم می آیند. آژانس با جذب فعالانه عکس در آینده به گسترش مکان های فیلمبرداری ادامه خواهد داد. ”

[ad_2]