فوریه 1, 2021 By haminp 0

آژانس ارتقا آموزش مادام العمر یک تیم بازرسی در محل را برای سخنرانی در مورد تحویل داژئون در سال 2021 استخدام می کند.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] آژانس ارتقاing یادگیری مادام العمر داژئون (مدیر جونگ-نام کیم) در حال استخدام تیمی برای بررسی سخنرانی تحویل داژئون در سال 2021 تا شانزدهم است.

تیم بازرسی در محل با مراجعه به سایت آموزشی که امسال سخنرانی در آن برگزار می شود ، جزئیات شغل را بررسی می کند ، رضایت از تحصیل را بررسی می کند ، در جلسات منظم شرکت می کند ، بهترین روش ها را کشف می کند و هزینه حمل و نقل تعیین شده را ارتقا می دهد و دریافت می کند.

استخدام تیم بازرسی در محل از 1 تا 16 فوریه است و روش درخواست از طریق وب سایت (www.dile.or.kr) و پس از بارگیری فرم درخواست از خبرنامه № 962 ، ایمیل (dj1004 @ dile) است. یا). kr) شما می توانید به

دوره تحویل ، که در سال 2011 آغاز شده است ، یک برنامه یادگیری مادام العمر است که در صورت درخواست پنج یا بیشتر افراد محروم با دسترسی ضعیف به آموزش ، مربیان را به مکان هایی که شهروندان می خواهند ، می فرستد. این شامل سخنرانی های منظم ، شخصی و ویژه است.

این آژانس مشارکت مجدد گروه های محروم جدید مانند شهروندان سالخورده ای را که تنها زندگی می کنند ، جوانان در بحران ، خانواده های چند فرهنگی ، مادران تنها و خانواده ها و مهاجران کره شمالی که از طریق سخنرانی های شخصی نتوانسته اند وارد کلاس های زایمان شوند احیا می کند. علاوه بر این ، سخنرانی های ویژه برنامه ریزی مانند بهداشت و سلامت ، زندگی مالی ، زندگی اطلاعاتی ، انتقال به دانشگاه ، آموزش ایمنی و افراد خوب برای بازسازی جامعه و ارتقا. سطح سواد پایه برگزار می شود.

[ad_2]