ژانویه 27, 2021 By haminp 0

آندونگ سیتی ، 27 ژانویه ، جلسه توجیهی برای شهردار آندونا کرونا

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]

مطالب انگلیسی مربوط به تاج 19

2021. 1. 27. (چهارشنبه) 10:00 / اتاق چونگ بک

این کوون یونگ س ، شهردار آندونگ است. ما در تاریخ 27 ژانویه خلاصه ای از Corona 19 را شروع می کنیم.

امروز ، هر روز 500 مورد تایید شده در کشور وجود دارد و در اوج همه گیری ، تعداد موارد تأیید شده اندکی کاهش می یابد ، اما عفونت گروهی در اماکن مذهبی به عنوان یک آتش سوزی جدید در حال ظهور است.

به طور خاص ، بیش از 120 نفر اخیراً در یک مدرسه غیر مجاز در ماموریت IM در Daejeon آلوده شده اند و روز گذشته 109 نفر در مدرسه بین المللی Gwangju TCS تایید شدند.

به نظر می رسد که حدود 20 مورد دیگر از این قبیل امکانات در کشور وجود دارد و تعطیلات سال نو میلادی در پیش است.

من بسیار نگران هستم که این یک نقطه شروع برای توزیع در مقیاس بزرگ باشد.

اول از همه ، صاحبان مشاغل کوچک و مشاغل ممنوع از جمع آوری و ساعات کاری محدود با مشکلات اقتصادی روبرو هستند ، بنابراین مقابله زودتر با عفونت های گروهی بسیار فوری است.

مقامات قرنطینه تأکید کردند که تمام قدرت اداری موجود را برای جلوگیری از انتشار بیشتر در اسرع وقت بسیج خواهند کرد و قطعاً در مبارزه با سرعت پیروز خواهند شد ، به طوری که شهروندانی که برای جلوگیری از عفونت عروق کرونر سخت تلاش می کنند ، سقوط نکنند.

شهر ما با بازرسی سریع و گسترده پیشگیرانه از تاج 19 و مدیریت کامل قرنطینه ، که حتی از خطرات کوچک نیز غافل نمی ماند ، برای محافظت از ایمنی شهروندان هر کاری ممکن را انجام خواهد داد.

متأسفانه ، روز گذشته 9 مورد دیگر وجود داشت.

بگذارید در مورد شخص تأیید شده برای شما بگویم.

(وضعیت بیماران تایید شده)

Andong-152 کودکی با تب خفیف و علائم سردرد بود.

Andong-153 زنی در 40 سالگی بود که علائم گلودرد داشت.

Andong-154 یک نوجوان مرد بود که علائم درد عضلانی و بدن درد داشت.

Andong-155 زنی 40 ساله بود که علائم سرفه داشت.

Andong-156 نوجوانی بود که علائم سرفه و تب داشت.

Andong-157 ، زنی 40 ساله ، علائم سوtion هاضمه ، لرز و سردرد داشت.

Andong-158 ، زنی 40 ساله ، علائم دردهای عضلانی و بدن درد داشت.

Andong-159 نوجوانی با تب خفیف و علائم سرفه بود.

Andong-160 نوجوانی بود و علائمی نداشت.

ما در حال انجام تحقیقات همه گیرشناسی عمیق از 9 مورد تأیید شده در شهرمان هستیم و ارتباطات نزدیک و راه های عفونت را برقرار می کنیم.

به محض اینکه مسیر شخص تأیید شده را بفهمیم ، بلافاصله از طریق صفحه اصلی Andong City Hall ، SNS و یک پیام اضطراری به شما اطلاع می دهیم.

تاکنون در شهر ما ، در نتیجه مطالعه روی 40،018 نفر ، 160 مورد تأیید شده ، 39348 مورد منفی و 510 مورد آزمایش قرار گرفته است.

85 نفر که اخیراً تأیید شدند ، با درمان و قرنطینه تشخیص داده شدند و 5 نفر در بیمارستان ها و مراکز درمانی اختصاص داده شده به بیماری های عفونی بستری شدند. نه بیمار از Andong-152 تا 160 که دیروز تأیید شدند ، امروز تختخواب می گیرند.

ما همه کارها را برای بازگرداندن ثبات در اسرع وقت انجام خواهیم داد ، مانند یافتن فعال بیماران از طریق آزمایش های تشخیصی تهاجمی و معاینات پیگیری.

(حذف)

از 25 ام ، این شهر “خانه ای برای یک آزمایش آزمایشی رایگان کرونا 19” را برای شناسایی افراد آلوده به عوارض بدون علامت پیشگیری می کند که در جامعه محلی پنهان شده اند.

علاوه بر این ، امکانات با خطر بالا که مستعد ابتلا به عفونت تاج 19 هستند ، از قبل آزمایش می شوند.

ما در نظر داریم تا 29 امین بازرسی مقدماتی از 286 کارگر در م institutionsسسات اجتماعی زنان و کودکان و 435 کارگر در شرکتهای فرآوری گوشت به پایان برسانیم.

موسسه مراقبت های روانپزشکی از سالمندان که دائماً علاقه نشان می دهد ، از روز گذشته ششمین بازرسی پیشگیرانه از 3600 کاربر و کارگر را انجام داده است.

علاوه بر این ، ما به طور مداوم از امکانات و فعالیت های موجود در موسسه مربوط به مدارس غیر مجاز مانند ماموریت Daejeon IM که در سراسر کشور نگران کننده است ، مطلع می شویم.

شهروندانی که در مدارس غیرمجاز تحصیل می کنند یا با اشخاص مرتبط تماس می گیرند

لطفاً حتماً به یک کلینیک غربالگری در مرکز بهداشت عمومی مراجعه کرده و آزمایش تاج 19 دریافت کنید.

(لطفا)

یک بار دیگر ، مایلم حمایت شما را از شهروندان ابراز کنم.

برای به حداقل رساندن عفونت COVID-19

▴ لطفا تا آنجا که ممکن است از بیرون رفتن و برداشتن کالا خودداری کنید. لطفا آن را نگه دارید.

همچنین ، هنگام اجتناب از اجتناب ناگزیر ، لطفاً از تماس نزدیک در داخل یا محل تنگ خودداری کنید و فاصله 2 متر یا بیشتر را حفظ کنید و در تمام مناطق داخلی و خارجی از ماسک استفاده کنید. برای جلوگیری از شیوع عفونتهای بدون علامت

ما می خواهیم یک نفر در یک خانه تاج آزمایش 19 داشته باشد.

(حرف آخر)

اکنون زمان زمستان است ، زمانی که ایمنی بدن ضعیف است و حرکت بین مناطق قبل از تعطیلات سال نو میلادی فعال می شود ، بنابراین خطر ابتلا به هر کس در هر زمان و هر مکان بسیار زیاد است.

همه شهروندان باید برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 پیش قدم شوند تا تلاشهایی که تاکنون انجام داده ایم در یک لحظه از بین نرود.

این تمام نشده. حتی اگر ناامید شدیم ، لطفاً از ملاقات خصوصی خودداری کنید ، فکر کنید این آخرین مانع است و بگذارید با هم بر این مشکل غلبه کنیم.

از ماه آینده ، درمان ها و واکسن ها برای حمایت از جلوگیری از مشارکت در زندگی معرفی می شوند.

شهر ما یک تیم برای ارتقا vacc واکسیناسیون و ایجاد یک طرح اصلی برای واکسیناسیون تشکیل می دهد تا شهروندان بتوانند با خیال راحت و سریع واکسن کرونا 19 را واکسینه کنند. ما یکدیگر را تشویق می کنیم که زندگی ارزشمند روزمره خود را بازیابی کنند ،

ما با درخواست همکاری فعال شما با رهنمودهای مرحله دوم فاصله اجتماعی که تا پایان ژانویه انجام می شود ، جلسات خلاصه را به پایان خواهیم رساند. متشکرم.

27 ژانویه 2021

شهردار Andong کوون یونگ س

[ad_2]