ژانویه 30, 2021 By haminp 0

آماده شدن برای صدها قرن در Daegu و Gyeongbuk با زندگی و مرگ در ساخت SOC

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]پایتختی های Gyeongsangbu-do و Daegu در تاریخ 29th با وزیر زمین ، زیرساخت و حمل و نقل Byeong Chang Heum ملاقات کردند و اعلام کردند که آنها در حال ارائه پشتیبانی دولت برای اجرای زودهنگام پروژه SOC در راه آهن Hyeonan هستند که منجر به قرن خواهد شد از Daegu. Gyeongbuk.

در هر دو شهر و استان ، دولت به طور فعال توسعه ملی متعادل را دنبال کرده و برق دو چرخ خط Daegu-Gyeongbuk (Seodaegu-Uiseong) ، خط راه آهن داخلی Mungyeong-Gimcheon و Line Jungang (Andong-Yeongcheon) را ارتقا داده است. به عنوان اولویت ترین پروژه های آینده پروژه Daegu-Gyeongbuk درخواست همکاری برجسته شده اند.

خط Daegu-Gyeongbuk (Seodaegu ~ Uiseong) مسیری است که انتظار می رود با اتصال دو محور طولی خط Gyeongbu و Jungang Line از نظر توزیع ترافیک و گسترش استفاده از ریل نقش اصلی را داشته باشد. توسعه اقتصادی منطقه ای ، فرودگاه جدید یکپارچه نه تنها در Daegu و Gyeongbuk داخلی است. در عوض ، از آنجا که انتظار می رود یک شبکه اصلی ریلی باشد که منجر به استقرار موفقیت آمیز به عنوان یک فرودگاه قطب متصل به منطقه مرکزی شود ، پیشنهاد شد که طرح ملی ابتدا باید آن را منعکس کند.

علاوه بر این ، برای خط راه آهن داخلی Mungyeong-Gimcheon ، که در طرح ملی ساخت شبکه راه آهن به مدت پنج سال منعکس شده است ، اما مدت پروژه هنوز به دلیل تأخیر قبلی تعیین نشده است ، اتصال بین Suseo تأکید شد که این کمربند صنعتی و توریستی است که منطقه پایتخت و مناطق داخلی و جنوبی را به هم متصل می کند و شرط اساسی دستیابی به هدف برنامه ملی است. برای بهره وری از شبکه راه آهن ملی. وی پیشرفت تلاش های خود برای عبور از یتا تاکنون را توضیح داد و به ویژه افکار عمومی جدی را از جمله ارسال دادخواست برای 240،000 شهروند گیمچئون ، سانجو و مونگ یئونگ به کاخ آبی و دولت مرکزی در ژوئیه گذشته و عبور سریع از جتا و تبلیغ پروژه.

قطار دو خط در خط مرکزی نیز به عنوان یک خط واحد در بخش Andong-Yeongcheon در کل مسیر Cheongnyang-ri به Yeongcheon تبلیغ می شود ، بنابراین بهبود دسترسی به کلانشهرها به Daegu و Gyeongbuk نه تنها امکان پذیر است ، که از زیرساخت های فرهنگی و گردشگری بسیار خوبی برخوردار است ، بلکه همچنین برای تقویت گردش فعال اقتصاد منطقه ای است. توضیح داد که باید تکمیل شود. علاوه بر این ، با توجه به موقعیت تاریخی خط مرکزی ، که به توسعه صنعتی کره مرتبط است و گسترش شبکه راه آهن در آینده ، وی تأکید کرد که دولت باید اقدامات خود را فراتر از تلاش های دولت های محلی برای ارتقا the مسیر دوگانه انجام دهد. .

در این مصاحبه ، که بیش از یک ساعت به طول انجامید ، وزیر زمین ، زیرساخت و حمل و نقل به طور فعال با دولت مرکزی در یک ماموریت برای ایجاد یک منطقه رشد جدید برای توسعه همزمان Daegu و Gyeongbuk ذکر شده در شهرستانها و استانها و اثر موج دار. کمربند جدیدی برای رشد شبکه ریلی ، اتصال منطقه پایتخت و مناطق مرکزی و جنوبی.

[ad_2]