فوریه 1, 2021 By haminp 0

آماده سازی برای تعطیلات سال نو قمری ، تا 10٪ تخفیف با گواهینامه های محلی برای هدیه عشق برای صرفه جویی در تجارت کوچک …

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]Gyeongsangbuk-do اعلام کرده است که با گسترش صدور گواهینامه های هدیه عشق محلی و افزایش فروش برای احیای اقتصاد راکد توسط COVID-19 ، به تعطیلات سال نو میلادی پیشگیرانه پاسخ خواهد داد. به همین منظور ، 22 شهر و شهرستان در استان اعلام کرده اند که زودهنگام گواهی هدیه عشق محلی صادر می کنند و آنها را با 10٪ تخفیف ویژه می فروشند.

شهر پوهانگ با فروش 50 میلیارد گواهی هدیه متعفن در چهار روز از طریق “10٪ تخفیف ویژه در گواهینامه های هدیه عشق سال نو پوهانگ” که در هجدهم ماه گذشته برگزار شد ، محبوبیت گواهی های هدیه عشق محلی را ثابت کرد. Gyeongbuk-do قصد دارد با فروش 325 میلیارد گواهی هدیه محلی متعفن متعلق به مارس ، سه ماهه اول ، بر روی نجات جان تمرکز کند.

علاوه بر این ، با راه اندازی “ستاد ویژه نجات جان (T / F)” ، اعلام شد که مقیاس صدور گواهینامه های محلی هدایای عشق از 64 میلیارد وون در وهله اول به 1 تریلیون وون توسط کاوش در اسلحه های شهری.

گواهینامه های هدیه محلی را می توانید از طریق هر آژانس فروش محلی (بانک ، Saemaul Geumgo و غیره) دنبال کنید.

خریداران می توانند گواهی های هدیه را به اشکال مختلف صدور (کاغذ ، کارت ، موبایل) خریداری و استفاده کنند و خرید با تخفیف 10 درصدی می تواند بار خانواده ها را کاهش دهد. علاوه بر این ، هنگام استفاده از مبلغ مشخصی می توانید مزایایی مانند صدور رسید دریافت کرده و مانده را پس بگیرید. صاحبان مشاغل آزاد و مشاغل کوچک می توانند با جلوگیری از خروج وجوه محلی در مناطق دیگر ، تأثیر افزایش فروش را انتظار داشته باشند. با توجه به این واقعیت که گواهینامه های هدیه عشق سال گذشته واقعاً مصرف شده و در نهایت به بیش از 99.8٪ تبدیل شده است ، می توان دریافت که گواهی های هدیه عشق محلی در واقع با افزایش مصرف محلی و افزایش فروش به مشاغل کوچک به احیای اقتصاد محلی کمک می کنند.

[ad_2]