فوریه 4, 2021 By haminp 0

آزمایش موفقیت آمیز Cheon Hye-hyang اولین اکسپدیشن موفق!

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]به عنوان یک پروژه آزمایشی امیدوار کننده برای کشت نیمه گرمسیری ، م Instituteسسه فناوری کشاورزی Gyeongsangbuk-do در سال جاری محصولات جدی نیمه گرمسیری را در منطقه Gyeongbuk تأمین می کند ، و بعد از Hallabong اخیراً کشت آزمایشی Cheon Hye-hyang در Gumi نیز با موفقیت ترویج شده است. گوریونگ آنها گفتند این اولین محموله است.

Gumi Cheonhyehyang برای اولین بار پس از 3 سال کشت ارسال شد و مشخص شد که آن ترش و شیرین است و رایحه ای منحصر به فرد حدود 15 بریکس و اسیدیته 1٪ دارد. استاندارد کیفیت Cheonhyehyang ، تولید شده در جزیره ججو ، 12 بریکت با شکر است. محتوای 1.1 یا کمتر ، در حالی که محتوای قند کمتر از 1.1 است. اسیدیته بالا و کم ، کیفیت به اندازه کافی عالی است که همه را راضی می کند.

این پروژه آزمایشی توسط Sunshine Farm ، Okseong-myeon ، Gumi City ، همراه با انستیتوی فناوری کشاورزی Gyeongbuk و مرکز فناوری کشاورزی Gumi در خانه Yeondong در 0.2 هکتار تبلیغ می شود. من صدای

در این روز ، شین یونگ سوپ ، رئیس انستیتوی فناوری کشاورزی در Gyeongsangbuk-do: و مشاوره سایت ها با تشکیل یک گروه تحقیقاتی در مورد محصولات نیمه گرمسیری در آینده. ”

[ad_2]