فوریه 6, 2021 By haminp 0

آتش نشانی گیمچئون اقدامات ایمنی در برابر آتش سوزی را برای تعطیلات سال نو میلادی تا پانزدهم آغاز می کند

[ad_1]

[김천타임뉴스=권오원] سازمان آتش نشانی گیمچئون پیش از تعطیلات سال نو قمری ، اقدامات ایمنی در برابر آتش را ترویج می کند. محتوای آن کار سیستم کنترل دقیق آتش سوزی برای اهداف آسیب پذیر و کار تیم قرنطینه برای یک آتش نشانی داوطلب برای واکنش به ویروس کرونا است.

در مورد یک سیستم پایش شدید آتش برای اهداف آسیب پذیر ، این کار به مدت 6 روز انجام می شود ، از 10 شروع می شود و گشت زنی 4 بار در روز به مدت 2 ساعت انجام می شود. این گشت 33 مسیر از جمله منطقه مجتمع صنعتی گیمچئون ، بازار سنتی ، منطقه ای که ماشین های آتش نشانی به آن سخت ورود می کنند و منطقه در معرض آتش سوزی جنگل ها را هدف قرار داده است. استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین آتش نشانی برای تقویت گشت های پیشگیرانه در برابر آتش سوزی های آسیب پذیر مانند نظارت بر مجتمع های صنعتی و آتش سوزی جنگل ها ، گشت های شبانه روزی در بازارهای سنتی و مناطقی است که به سختی وارد ماشین های آتش نشانی می شوند و پارکینگ و توقف غیرقانونی در اطراف هیدران های آتش نشانی است.

تیم قرنطینه آتش نشانی پزشکی متناظر با کرونا 19 از روز 8 به مدت 3 روز به بهره برداری می رسد و 40 نفر از 2 واحد ، غیر از گروه قرنطینه ای از آتش نشانی پزشکی جئونگسان ، از تیم قرنطینه تشکیل می شوند. این شرکت با تمرکز بر امکانات متعدد حمل و نقل مانند سالن سالمندان و سکوی اتوبوس ، قصد دارد در قرنطینه ، از جمله دستورالعمل های استفاده از ماسک ، برای جلوگیری از انتقال عفونت به جامعه کرونا کار کند.

رئیس آتش نشانی گیمچئون پاک گیونگ ووک گفت: “ما به طور فعال اقدامات ایمنی در برابر آتش را برای اهداف آسیب پذیر ترویج خواهیم کرد تا شهروندان گیمچئون بتوانند با خیال راحت تعطیلات سال نو قمری را سپری کنند و همه کارها را برای جلوگیری از شیوع COVID 19 به جوامع محلی انجام دهند. “

[ad_2]